• -10%
    LRP- Effaclar A.I. La Roche-Posay - 1

Kjo është perfekte për lëkurën që duket dhe ndihet më e qartë dhe e butë. Papërsosmëritë zvogëlohen dukshëm ashtu si edhe shenjat e mbetura.

Aplikoni në zonat e prekura në mëngjes dhe në mbrëmje.

I përshtatshëm për përdorim nën make-up.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.