• -10%
    Vichy- NORMADERM S.O.S SULFUR ANTI-SPOT PASTE Vichy - 1

Vichy NORMADERM S.O.S SULFUR ANTI-SPOT PASTE

Rekomandohet për njerëzit me lëkurë të prirur për puçrra që kanë nevojë për kujdes të shpejtë dhe të synuar për një puçërr të lokalizuar përveç rutinës së tyre të përditshme.

Testuar dermatologjikisht, Hipoalergjik dhe i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.