• -30%
    Bionike Proxera Psomed 20 Crema 200ml BioNike - 1

Perdorimi i perditshem

Për problemet e lëkurës të psoriazës dhe hiperkeratozës është linja  Proxera Psomed, kundër pllakave të lëkurës, gjendjeve flaking, kruajtjes intensive dhe inflamacionit.

Permban 20% ure, uje, trigliceride, mineral oil 

1 Artikulli

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.