DUCRAY ANAPHASE + 

Kombinimi origjinal i përbërësve të tij aktivë favorizon mikroqarkullimin në rrënjën e flokëve dhe transferimin në qelizat e qelizave të thithit të elementëve të duhur që aktivizojnë metabolizmin.

Shampoja me krem ​​Anaphase është e pasur me vitamina B5, B6 dhe B8 dhe është e përshtatshme për flokë të brishtë dhe të dobët. Përdorimi i përditshëm i jep flokëve forcë, vëllim dhe gjallëri. Completelyshtë plotësisht e tolerueshme. Cilësia e saj kremoze lejon masazh në lëkurën e kokës.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.