Dermastir Luxury Wrinkle Filler

Fuqia kryesore e produktit është kombinimi i përbërësve mbushës me relaksues të muskujve në një formulë

Ajo rrit vëllimin e matricës dermale; me fjalë të tjera, nivelet e acidit hialuronik, kolagjenit dhe fibronektinës janë tre herë më të larta se mesatarja

Mbush rrudhat me rezultate që duken menjëherë pas një ore nga aplikimi

Një fiksim dhe konturim i menjëhershëm i fytyrës është i dukshëm menjëherë pas aplikimit të produktit, duke i dhënë qëndrueshmëri dhe elasticitet të jashtëzakonshëm indeve të lëkurës. (Rrudhat sipërfaqësore zbuten dhe ato të thella zvogëlohen)

Produkt i zgjedhur nga kirurgët kozmetikë si një trajtim pas operacionit pas botoksit dhe mbushësve

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.