Pastë dhëmbësh Sensodyne Advanced Clean

- Zëvendësoni pastën e zakonshme të dhëmbëve me një pastë dhëmbësh të krijuar posaçërisht për mbindjeshmërinë e dhëmbëve, me fluor të ulët dhe abrazion, siç është Sensodyne.

- Përdorni furça dhëmbësh të krijuara posaçërisht për ndjeshmërinë e dhëmbëve, me fije të buta ose fortësi mesatare.

- Lani dhëmbët dy herë në ditë, jo më shumë se 3 herë në ditë, me një pastrim korrekt.

- Lani dhëmbët butësisht, me lëvizje rrethore, duke shmangur ushtrimin e presionit të tepërt.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.