Curaprox enzycal zero dentifrice

Pa fluor. Për përdoruesit që kanë zotëruar teknikat e pastrimit. Pa vajra mente, perfekt për trajtime homeopatike. Fuqia gërryese e moderuar (RDA 60). Ashtu si me të gjitha pastat e dhëmbëve Enzycal, sistemi lactoperoxidase rrit efektin antibakterial, antifungal dhe antiviral të pështymës gjatë prodhimit të saj. Nuk përmban natriumi lauril sulfat (LSS). Kjo mbron mukozën dhe mbron nga acarimi, për shembull në rast të plagëve të kancerit. Prodhuar në Zvicër.

Përfitimet

Pa fluor

Për përdoruesit shumë të mirë

Pa vaj nenexhiku. E përsosur gjatë trajtimeve homeopatike

Indeksi i konsumimit të moderuar (RDA 60)

Këshilla për përdorimin

Pastë dhëmbësh për përdorim të përditshëm. Përdoret pas çdo vakti.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.