• -10%
    LRP- Xhelin Pastrues Fiziologjik La Roche-Posay - 1

Formula pa sapun dhe alkool është testuar në lëkurë të ndjeshme dhe përmban një përqendrim të lartë të nënshkrimit të ujit Uji termik i burimit. Produkti hipoalergjik 100% përmban aromë minimale dhe është jo-komedogjen.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.