ABOPHARMA SELEN

Përbërësit:

Selenium / selenit natriumi /, emulsifikues: lecitinë soje: mbushës: vaj soje, vaj kokosi, vaj palme; forcues: dyllë blete, ngjyrosës: oksid hekuri; ndihmës: xhelatinë dhe glicerinë.

Përbërësit aktivë në 1 kapsulë:

Seleni / Seleniti i natriumit:: 50 µg

Marrja e rekomanduar:

Merrni 1 kapsulë çdo ditë pa përtypur, para se të hani me shumë lëngje.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.