Dikirogen

Në trupin tonë, D-Quiro-Inositol nuk mund të sintetizohet nga pararendësit, por mund të merret duke konvertuar Myo-Inositol, i cili justifikon një veprim sinergjik të këtyre dy përbërësve në kontrollin e sheqernave, yndyrnave dhe, gjithashtu, ovulimi

Përbërja:

- Myo-inositol - 2000mg

- D-Chiro-inositol - 400 mg

- Mangan - 10 mg

- Acid folik - 400 µg

Aromë portokalli

Pa gluten

Udhëzimet për përdorim:

Këshillohet të merrni një qese pluhur në ditë, të tretur në ujë

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Shtesat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim për një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.