ESI Melatonin Pura

Veçanërisht për të moshuarit dhe ata që kanë probleme me gjumin, ndihmon në rregullimin e ritmeve cirkadiane, ka veti antioksiduese dhe anti-plakje.

Punon butësisht për të provokuar një gjumë natyror dhe nuk lë asnjë shenjë të përgjumjes mëngjesin tjetër sepse metabolizohet në disa orë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.