Benosen

Benosen përmban një kombinim unik të ekstrakteve bimore që ndihmojnë në uljen e stresit dhe tensionit, nxisin relaksimin mendor dhe fizik të trupit dhe kështu predispozojnë për të fjetur. Benosen ndihmon gjumin, ul zgjimin gjatë natës, jep një ndjenjë gëzimi pas zgjimit. Falë efektit të tij qetësues, Benosen rekomandoi në periudha të rritjes së stresit mendor dhe situatave stresuese. Të gjithë përbërësit aktivë në Benosen janë testuar dhe nuk çojnë në tolerancë ose varësi.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.