Promopharma Phytorem Plus

Promopharma Phytorem Plus plotëson 20 tableta

Phytorem Plus është një shtesë ushqimore e bazuar në melatonin që kontribuon në zvogëlimin e kohës së nevojshme për të fjetur.

Efekti i dobishëm merret duke marrë 1 mg të substancës pak para gjumit.

Nuk përmban gluten.

Si të përdorni dhe dozoni i suplementit të melatoninës Phytorem Plus

Rekomandohet të merrni 2 tableta në mbrëmje, para se të shkoni në shtrat.

Paralajmërime dhe kundërindikacione

Mbani larg nga arritja dhe shikimi i fëmijëve nën 3 vjeç.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Shtesat ushqimore nuk synojnë të zëvendësojnë një dietë të larmishme.

Për gratë shtatzëna ose lactating dhe fëmijët rekomandohet të kërkoni këshilla mjekësore.

magazinimit

Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë, larg burimeve të nxehtësisë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.