Chicco Set Pjatash Per Bebe

E sigurt për larjen e enëve dhe e sigurt në mikrovalë.

Forma ergonomike dhe baza jo rrëshqitëse i bëjnë pllakat të qëndrueshme dhe të lehta për t'u përdorur. Pllaka e thellë ka një nivel të veçantë lugë për të ndihmuar në mbajtjen e tryezës të rregullt. Dorezat e rregullta janë të dizajnuara me një shtresë jo-shqip për të mbajtur në mënyrë të sigurt pllakat.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.