Ideale për neutralizimin e erës së djersës kur përdorni parfume. Komponentët natyrorë nuk mbyllin poret e lëkurës ose nuk mbulojnë erën e djersës, por duke parandaluar rritjen e baktereve, parandaloni erën e djersës. Nuk mbyll poret e djersës, përmban mikropjesëza lidhëse lagështie, praktikisht pa erë, eliminon aromat e pakëndshme, pa alkool, pa ngjyra dhe pa konservantë, të përshtatshme pas depilimit, të testuara dermatologjikisht, efekt për 48 orë.  Mos e përdorni në lëkurë të dëmtuar ose të irrituar. Ndërpreni përdorimin nëse ndodh acarim i lëkurës.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.