Vichy Deodorant Mineral

PERLITE, një mineral shumë përthithës, mundëson një efikasitet të shtuar kundër djersitjes dhe aromës. Ndërthuret me një parfum hipoalergjik për një ndjesi freskie që zgjat.Mbron lëkurën nga djersitja gjatë gjithë ditës pa kripërat e aluminit. Respekton të gjithë tipet e lëkurave, edhe më të ndjeshmet.=

Deodorant me efikasitet 48 orë.

Pa paraben, hipoalergjik, pa parfum

10 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.