Paradontax garanton një higjenë orale korrekte duke neutralizuar aciditetin e pllakave bakteriale. Falë veprimit të Fluorit dhe ekstrakteve bimore, mbron dhëmbët nga kariesi dhe riforcon gingivat që gjakosen, duke dhënë njëkohësisht një veprim zbutës dhe anti-inflamator. Për më tepër forcon dhëmbët dhe ndalon gjakosjen.

Echinaceae: forcon rezistencën e indeve

Kamomili: ka veti qetësuese

Mirra dhe Ratania: kanë veti adstrigjente dhe anti-inflamatore

Bikarbonati i natriumit: lejon neutralizmin e aciditetit të pllakave

Nuk është i përshtatshëm për fëmijë nën 12 vjeç.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.