Në ofertë

Acknes Gel

Çmimi i rregullt 770,00 LekëÇmimi 693,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Xhel transparent për fytyrën bazuar në vajin e pemës së çajit formuluar për lëkurë të papastër dhe të prirur për puçrra. I formuluar per lekurat mikse dhe te yndyrshme me tendence akneike. 

Acnes Cerotti

Çmimi i rregullt 1 000,00 LekëÇmimi 900,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Acknes ofron mini fasha ngjitëse për puçrrat, për tu aplikuar direkt në zonën e aknes në fytyrë, por edhe të trupit. Praktike për t’u përdorur, transparente dhe për këtë arsye e padukshme në lëkurë, e formuluar posaçërisht për lëkurë të papastër. 

Aptamil 1 Qumësht për bebe

Çmimi i rregullt 1 400,00 LekëÇmimi 1 330,00 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Qumësht për foshnja nga 0-6 muaj

Përzierje unike prebiotikësh (scGOS/lcFOS); LCPUFA (zinxhir i gjatë acidesh yndyrore shumëfishe të pangopura); proteina; vitamina; antioksidantë; fibra prebiotike; hekur; kalcium dhe minerale të domosdoshme për rritjen e shëndetshme të bebes (në sasitë dhe raportet e duhura).

Aptamil 2 Qumësht për bebe

Çmimi i rregullt 1 400,00 LekëÇmimi 1 330,00 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Qumështi i gjirit është ushqimi ideal për rritjen e shëndetshme dhe për zhvillimin e foshnjave dhe fëmijëve. Ai mbron nga diarreja dhe sëmundjet e tjera. Ne krahasim me Aptamil 1, përmban dyfishin e sasisë së hekurit që t’u përgjigjet nevojave në rritje të kësaj moshe, më shumë kalcium; vitamina A, D.

Product added to compare.