JOHNSON'S BABY Body oil with aloe

Pasuruar me vaj aloe vera dhe vitaminë E për të qetësuar lëkurën.

Pasuron lëkurën e foshnjës me lagështi,

Krijon një pengesë mbrojtëse për të parandaluar humbjen e lagështisë.

I përshtatshëm për masazh për bebe për të forcuar lidhjen midis prindit dhe foshnjës.

Formulë e provuar nga kërkimi, e butë për lëkurën.

Hipoalergjik, i testuar dermatologjikisht, pa parben.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.