Cicaplast Baume B5 SPF 50+

Falë strukturës unike të balsamit të CICAPLAST Baume B5 SPF 50, kompleksi i përbërësve aktivë mund të aplikohet dhe shpërndahet lehtë në lëkurë.

Cilësia e pasur e balsamit lë një film mbrojtës në lëkurë dhe zvogëlon ndjenjën e nxehtësisë të shkaktuar nga inflamacioni.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.