• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

SKINCODE - SOS Oil Control Mattifying Lotion

ALL4,680.00
ALL4,446.00Save 5%

Ky locion matifikues është një hidratues ditor shumë i lehtë dhe me veprim të shumëfishtë. Ndihmon që të balancojë prodhimin e yndyrës dhe pakëson daljen e akneve duke promovuar lëkurë të pastër, të shëndetshme dhe të matifikuar. Rezultati është heqja e yndyrës së tepërt për një lëkure pa shkëlqim dhe të qetë.

Quantity

99 Items