• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Cold Cream Stick për buzët

ALL1,000.00
ALL950.00Save 5%

Avene Cold Cream balsam për buzë ristrukturon, ushqen, qetëson, zbut dhe mbron për një kohë të gjatë buzët e cara dhe të dëmtuara, nga sulmet klimaterike ose mjekësore.

Lehtësisht i parfumuar, siguron një komfort që zgjat. 

  • Ushqyes dhe mbrojtës: falë përqëndrimit të lartë të Cold Cream
  • Qetësues: falë përmbajtjes të Ujit Termal Avene
  • Rigjenerues: falë prezencës së sucralfate.
Quantity

100 Items