• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

SKINCODE Protective day cream spf 12

ALL4,450.00
ALL4,227.50Save 5%

Ky krem ditë mbështjell lëkurën në hidratim dhe vonon shenjat e plakjes së parakohshme. Vepron për të qetësuar dhe hidratuar thellësisht lëkurën duke e mbrojtur atë nga efektet dëmtuese të rrezatimit UV dhe radikaleve të lira. Shëndeti i lëkurës i rikthehet dhe mbrohet.

Quantity

99 Items