• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Holle – Pure miks perimesh dhe oriz (8m+)

ALL250.00
ALL237.50Save 5%

Pure miks perimesh e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 8 muaj. Me përmbajtje karrotë, patate, spinaq, domate dhe oriz. Nuk ka sheqer ose kripë, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten.

Quantity

Pure miks perimesh e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 8 muaj. Me përmbajtje karrotë, patate, spinaq, domate dhe oriz. Nuk ka sheqer ose kripë, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten..

100 Items