• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

SKINCODE Revitalizing eye contour cream

ALL4,100.00
ALL3,895.00Save 5%

Ky krem i mëndafshtë ofron kujdes për të gjithë zonën rreth syve, ushqen, riparon dhe rigjalleron lekuren delikate rreth syve. Është i formuluar për të zbehur rrathët e errët dhe zvogëluar enjtjen poshtë syve duke lënë pas një kontur të qëndrueshëm, të freskët dhe rinor.

Quantity

99 Items