• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Bioscalin – Energy Shampo forcuese për meshkuj

ALL1,560.00
ALL1,482.00Save 5%
Quantity

Përshkrimi i Produktit

Më shumë energji dhe fortësi për flokët e meshkujve, me Bioscalin ® Energy Shampo Forcuese

E dizenjuar për forcimin e flokëve të meshkujve gjatë larjes dhe për të vepruar si plotësues ideal me shtesën ushqimore dhe ampulat kundër rënies,  Bioscalin ® Energy Shampo i jep fortësi dhe energji flokëve të meshkujve duke i bërë vizualisht më të trashë.

Bioscalin ® Energy Shampo ushtron veprimin e saj në flokë falë formulës unike, që kombinon  dy komplekse patenta ekskluzive  ATP-3 dhe AJB-Complex , rezultat i kërkimeve të laboratorëve Giuiliani, të përzgjedhur me veprim direkt në flokë. Eshtë formulë efikase që vepron që në aplikimin e parë dhe që zgjat në kohë.

Ka një sistem pastrues shumë delikat me bazë vajore, lehtësisht shkumuese. Falë këtij sistemi produukti vepron në thellësi, duke hequr papastërtitë dhe respektuar ekuilibrin lipidik të flokëve dhe skalpit. I përshtatshëm dhe për lëkura të ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni shampon në flokë të lagur, masazhojeni butësisht, lëreni të veprojë disa minuta dhe shplajeni.

100 Items