• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

SKINCODE - Cellular Firming & Lifting Neck Cream

ALL8,450.00
ALL8,027.50Save 5%
Quantity

Skincode Exclusive Cellular Firming & Lifting Neck Cream është zhvilluar specifikisht për zonën delikate të qafës dhe dekoltesë për të përmirësuar pamjen e rrudhave dhe lëkurës të varur. Përmban peptide bioimitues të fuqishëm që imiton veprimet e enzimave kyce qe ruajnë integritetin e lëkurës dhe mbrojnë elasticitetin ndaj degradimit. Ky krem i mëndafshtë gel-krem përhapet lehtësisht për hidratim të thellë duke lënë lëkurën të butë, të rigjeneruar dhe elastike.

100 Items