Log in with social account

  • Google
  * * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

  Vitabiotics – Omega-H3 Blue Label

  ALL2,000.00
  Quantity

  Bio-formule e avancuar
  Omega-H3 Blue Label eshte produkti me i fundit i games omega-H3.
  Formula e Omega-H3 Blue Label permban 34 bio-elemente perfshire vitamina, minerale dhe mikro-nutriente te avancuar si Co-Q10 dhe ektrakt likopeni. Pas shume kerkimesh shkencore, tabletat e avancuara Omega-H3 Blue Label perfshijne gjithashtu ekstrakt te Ginsengut Siberian, Ekstrakt Maca, bioflavonoide te qitros dhe fara lini, burim i acid alfa-linolenik.

  Mireqenie e pergjithshme

  Formula Omega-H3 Blue Label permban vitamine D, zink dhe selenium qe kontribuojne ne forcimin e sistemit imunitar; si dhe Vitamine B6 & B12, hekur dhe folate qereduktojne ndjesine e lodhjes. Vitamina C ndikon ne mirefunksionimin e sistemit nervor, rrit pperthithjen e hekurit dhe ndihmon ne formimin e kolagjenit. Omega-H3 Blue Label ofron formulen me te fundit nga Vitabiotics per shendet dhe vitalitet.

  -Pa ngjyrues artificiale
  -Pa konservante
  -Pa kripe, sheqer ose maja
  -Omega-H3 Blue Label nuk eshte e testuar ne kafshe
  -E pershtatshme per vegjetariane

  Perdorimi: Nje tabelete ne dite me vaktin tuaj kryesor. Pijeni me uje ose nje pije te ftohte. Nuk duhet te pertypet. Mos e tejkaloni dozen e rekomanduar. Duhet te merret me stomak plot.

  100 Items