• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Lierac- Micellar Milk Cleanser

ALL2,500.00
ALL2,375.00Save 5%
Double cleaner surface + deep. 
Inspired by the aesthetic technique of ionic cleansing, this micellar milk, for all types of skin, offers a double cleaning: 
- on the surface: it rids the skin of external pollutants, dust and dissolves the makeup
- in depth: it removes excess sweat and sebum and helps eliminate dead cells  
An active milk texture that turns into water for a double cleaning efficiency.
A fresh and feminine scent associating notes of jasmine, lotus flower and white gardenia. 
Quantity

Lierac qumësht pastrues i dyfishtë është një produkt 2 në 1 që heq makijazhin nga fytyra dhe sytë dhe pastron duke zbutur lëkurën. Kjo formulë përmban disa përbërës aktivë: Një pastrues me mikro-magnet Një mikro-eksfoliues enzimatik Acid hialuronik me veprim anti-rrudhë Rezultati: lëkura është e pastër dhe e freskët, gati për përkujdesjen e rradhës Udhëzime mbi përdorimin Aplikojeni në lëkurë me anë të një tamponi pambuku. Nuk është e nevojshme të shplahet.

100 Items