• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Cleanance Xhel larës për lëkura të yndyrshme dhe me akne

ALL2,600.00
ALL2,470.00Save 5%

Avène Cleanance Xhel Larës pastron butësisht pa e dëmtuar lëkurën. Eleminon tepricën e yndyrës dhe pastron epidermën duke respektuar pH fiziologjik.

  • Pastrues, falë bazës së butë pastruese.
  • Seborregulluese, me ekstraktin bimor të Cucurbita Pepo, që kontribuon në reduktimin e yndyrës
  • Zbutës, qetësues: Qetësues natyral, Uji Termal Avene lejon një efekt anti-irritues i lidhur me Glukonatin e Zinkut.
Quantity

100 Items