• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

BIODERMA– Photoderm Max Sun Mist (SPF 50)

ALL4,950.00
ALL4,702.50Save 5%

Bioderma Photoderm Max SPF 50+ Sun Mist është një spraj me mbrojtje shumë të lartë nga dielli. 

Eshtë ideale për lëkurat e ndjeshme, duke formuar një barrierë dhe mbrojtur lëkurën nga rrezet UVA/UVB. Që nga aplikimi, ju ofron një freski të menjehershme freskie dhe nuk lë shenja të bardha. 

Spraj shumë i thjeshtë, nuk ka nevojë të shpërndahet me dorë. 

Hipoalergjik. Jo komedogjenik. 

  • I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato me të ndjeshmet. 
  • Ideal për atletët dhe aktivitet e jashtme, me një teksturë që është shumë e përshtatshme për meshkujt dhe zonat me qime. 
  • Për të gjithë familjen; fëmijët mbi 3 vjeç dhe të rriturit. 
Quantity

100 Items