• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avent – Pompë elektrike gjiri

ALL19,440.00
ALL18,468.00Save 5%

Përshkrimi i Produktit

Pompë elektrike gjiri për nënat e reja

  • Pozicion më i rëhatshëm falë dizenjos unike
  • Ofron një stimulim me 3 shpejtësi të ndryshme
  • Kokë e butë që masazhon dhe ngjason me thithjen e bebes
  • Përfshin një shishe natyrale 125 ml dhe një kokë biberoni
  • Dizenjo e lehtë kompakte
  • E lehtë për tu pastruar
Quantity
Last items in stock

1 Item