Log in with social account

  • Google
  * * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

  Vitabiotics – Ultra Cranberry

  ALL1,700.00
  Quantity

  Boronica (“Vaccinium macrocarpon”) përmban proantocianide, pigmente që gjenden në frutat dhe boronicën e kuqe, vishnje apo blu. Boronicat e përdorura në prodhimin e Ultra Cranberry janë të rritura nën kushte të çertifikuara, të vjelura me kujdes dhe të përzgjedhura sipas ngjyrës madhësisë dhe përbërjes kimike.

  Pse rekomandohet boronica?

  Studimet kanë treguar se konsumimi i boronicës sjell shumë avantazhe si : mbrojtje nga infeksionet e traktit urinar, efekt antinflamator, mbështetje për sistemin kardiovaskular dhe mbështetje për sistemin imunitar.

  Përdorimi
  1 ose 2 tableta në ditë. Gëlltite me ujë ose lëng të ftohte.

  100 Items