Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Purifikues, alternativë pa shplarje e Cleanance Gel për pastrimin e lëkurës së yndyrshme dhe/ose me akne.

Kjo përkujdesje pastruese eleminon butësisht papastërtitë e fytyrës, duke përfshirë edhe makijazhin kundra ujit (waterproof) dhe zvogëlon sebumin e tepërt. Lëkura është e pastër, e freskët dhe e purifikuar.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.