Lista e produkteve të markës Trudi Baby Care

Krem hidratues për bebe me propolis

Çmimi i rregullt 420,00 LekëÇmimi 399,00 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Hidratuesi qetësues Trudi është i domosdoshëm në parandalimin e kushteve të motit si era, dielli ose të ftohtit. Këto efekte shkaktojnë skuqje në fytyrën dhe duart e fëmijës. Kremi hidratues për qetësimin e foshnjës me propolis përmban një sasi të madhe të substancave qetësuese dhe pastruese. Prania e propolisit në kremin hidratues për fëmijë është e rëndësishme për efektet e tij qetësuese dhe pastruese. Isshtë ideale ta përdorni sa herë që lëkura e fëmijës është e kuqe ose e ashpër.

TRUDI - Krem mbrojtës për fëmijë me dyllë...

Çmimi i rregullt 900,00 LekëÇmimi 855,00 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Krem mbrojtës për fëmijë Trudi me dyllë bletësh dhe oksid zinku është ideal sidomos kur ndërroni pelenat. Parandalon çarjen, acarimin dhe skuqjen e lëkurës në zonën e ijeve. Në këtë zonë, lëkura jo vetëm që bie në kontakt me lëngje agresive, por gjithashtu fërkohet vazhdimisht nga pelenat. Kremi mbrojtës përmban 10% oksid zinku, i cili krijon një pengesë efektive mbrojtëse (nëse barriera natyrore hidrolipide nuk është e mjaftueshme). Dylli i bletës ndihmon në trajtimin e lëkurës së skuqur dhe qetëson kruajtjen dhe djegien. Dhe për shkak se kremi nuk është shumë i yndyrshëm, lejon që lëkura të marrë frymë lehtë.

Trudi - Qumështi pas banjes se diellit

Çmimi i rregullt 1 350,00 LekëÇmimi 1 282,50 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Hidratimi dhe trajtimi i qumështit Trudi pas bërjes së diellit rikthen zhdërvjelltësinë e lëkurës dhe qetëson dhe ushqen lëkurën. Falë ekstrakteve natyrore të Aloe vera, tërshërës, kamomilit dhe gjalpit shea, lëkura do të qetësohet dhe do të jetë e butë elastike në prekje.

TRUDI - Shampo qumeshti për fëmijë me polen lulesh

Çmimi i rregullt 750,00 LekëÇmimi 712,50 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Shampo për fëmijë Trudi me polen është një shampo shumë e butë që nuk irriton sytë e fëmijës dhe respekton flokët e tij. Përbërja e shamponit bazuar në ekstrakte pastruese të palmës së kokosit dhe polenit të luleve ndihmon në zbutjen e flokëve dhe krehjen e tyre të lehtë.

Trudi Baby Care Shampoolatte

Çmimi i rregullt 1 200,00 LekëÇmimi 1 140,00 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Shampoolatte Trudi Baby Care përmban vetëm detergjentë të butë me origjinë bimore. Shtë një shampo shumë e ëmbël neutrale që nuk i bën sytë e foshnjës të lotojnë dhe respekton flokët e tij, aq delikate. Përbërja e saj, e pasur me polen lule, është në gjendje të zhbëjë dhe t'i bëjë flokët e shkrifët dhe rebel të vogël për t'u krehur. Aroma e tij është e lirë nga alergjenët e mundshëm.

Product added to compare.