• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Përshkrimi i Produktit

Mësoni fëmijën tuaj me kujdesin e duhur dentar sa më shpejt të jetë e mundur – ideale para se të shfaqet dhëmbi i parë.

Seti trajnues me furçe NUK është ideal për të prezantuar fëmijën hap pas hapi me pastrimin e dhëmbëve. Trajnuesi-furçë masazhon butësisht mishin e dhëmbëve dhe ndihmon në qetësimin e tyre. Majat e buta pastrojnë butësisht dhëmbët e parë. Fëmija juaj mëson drejtimin e duhur të pastrimit të dhëmbëve në të njëjtën kohë.

Seti përmban dhe unazë mbrojtëse që parandalon futjen thellë në gojën e fëmijës.

100 Artikuj

in the same category

5 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.