• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Lierac - Dioptiride

2 990,00 Lekë
2 840,50 LekëRuaj 5%

DIOPTIRIDE 

KREM KORRIGJUES I RRUDHAVE NE ZONEN E SYVE 

Sasia

Krem korrrigjues i rrudhave ne zonen e syve .Efekti i kremit eshte i lidhur me perbersit e tij:

  • : Hyalu 2: veprim në rrudhat nga dehidratimi, rihidraton në sipërfaqe dhe në thellësi.
  • Hexapeptide Botulic-Like: veprim në rrudhat e mimikës, zbut lëkurën në zonën periokulare që i nënshtrohet kontraktimeve të vazhdueshme muskulare.
  • ALP filling, trio Alchemille, Ivy, Horsetail: veprojnë në rrudhat e thella, stimulojnë biosintezën e fibroplasteve për të riparuar indet e lëkurës.
  • Peptide kundër dritës blu: veprim mbrojtës kundër dëmeve qelizore në zonën periokulare të shkaktuara nga mbiekspozimi ndaj dritës blu. 
100 Artikuj