• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Ky serum ‘roll-on’ hidraton, jep energji dhe zgjon konturin e syrit. I formuluar me përbërës anti-plakje dhe hidratues ky ‘Power Pen’ është një zgjidhje serioze për kujdesin e lëkurës rreth syve.

Një serum që mund të mbahet në cantë, të aplikohet gjatë gjithë ditës edhe mbi make-up.

98 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.