• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Balsam i pershtatshem per lekura te dehidratuara.Permban:

  •   Hydra 02 Complex 10%: (Oksigjen biomimetik, acid hialuronik, gjethe të Vernonia dhe Koncentrat Vitaminash e Mineralesh) •
  • NMF 8% • Vaj nga lulet e bardha të Kamelias dhe Jasminit 1%: freski dhe komfort

PERDORIMI:

  1. Mund të perdoret çdo ditë si trajtim intensiv - aplikojeni balsamin në fytyrë në mëngjes dhe/ose në darkë, vetëm ose pas serumit hidratues.
  2. Si maskë (2 deri në 3 herë në javë): Aplikoni një shtresë të hollë te produktit duke e lënë të veprojë për 5 minuta. Masazhojeni me delikatesë tepricën deri në përthithje të plotë.
100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.