Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Krem anti-rrudhë dhe tonifikuese, me efekt lifting që korrigjon rrudhat dhe ushqen në thellësi lëkurën.

Liftactiv Supreme ka:

  • një veprim zbutës të menjëhershëm, formula përthithet shpejt dhe jep një ndjesi freskie dhe  komforti në lëkurë.
  • kombinim Kafeinë me Rhamnoze, një sheqer natyral,  qe ushqen dhe rigjeneron lekuren
  • Uji termal Vichy forcon mbrojtjen natyrale të lëkurës, rigjeneron dhe zbut.

PERDORIMI:

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në fytyrë të pastruar.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.