• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

 Supra Radiance krem detoks rigjenerues është një krem nate që ndihmon në detoksifikimin dhe korrigjon rrudhat duke dhënë një lëkurë të rigjeneruar në mëngjes. Ky krem përmban:

  • Ektrakt kapinoku (marrubium vulgare) , i ngjashëm në strukturë me proteinën NRF2, që detoksifikon qelizat, parandalon formimin e toksinave të reja dhe riaktivizon metabolizmin qelizor.
  • Koncentrati Hyalu-3: antirrudhë, me veprim zbutës, tonifikues dhe mbushës.
  • Ektrakt nga pema e mëndafshit: detoksifikues Acid laktik dhe glikolik: zbutës 

PERDORIMI:

 Aplikojeni në darkë në lëkurë të pastruar

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.