Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

 KremI kombinon ekstraktin e Kapinokut (marrubium vulgare), që lufton plakjen dermo-toksike, me koncentratin anti-rrudhë Hyalu-3.

Formula e saj është e pasuruar me ekstrakt pagoda me veprim antioksidant dhe pudër orizi me efekt matifikues. I prshtature per lekura normale dhe te kombinuara.

PERDORIMI:

 Aplikojeni në mëngjes në lëkurë të pastër.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.