• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Xeracalm A.D Vaj larës për lëkura atopike

2 600,00 Lekë
2 470,00 LekëRuaj 5%

Baza larëse pa sapun pastron lëkurën butësisht dhe e mbron nga efektet tharëse të ujit. Pa parfum. Përdoret në fazën shpërthyese të DA..

Sasia

Baza larëse pa sapun pastron lëkurën butësisht dhe e mbron nga efektet tharëse të ujit. Pa parfum. Përdoret në fazën shpërthyese të DA..

100 Artikuj