• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

- Hidratohet për 48 orë. Riparon dhe mbron barrierën e lëkurës.

- Zbut intensivisht. Qetëson dhe zvogëlon irritimet e lëkurës. Heq lëkurën nga ngushtësia, ndjesi shpimi gjilpërash, thatësi dhe skuqje të herëpashershme.

3337875578486
99 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.