Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Toleriane Sensitive Fluide kombinon ujin e burimit termal La Roche-Posay i cili qetëson lëkurën.

Rezultati është një formulë e lehtë, qetësuese, që depërton lëkurën me lehtësi. Pa aromatizues, pa konservues.

I pershtatshem edhe per bebet.

PERDORIMI:

 Aplikojeni në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe ose në mbrëmje.

3337875588676
99 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.