• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Letrat e lagura Bambo Nature, janë bërë nga materiale të pa përpunuara (natyrale). Letra me cilësi të lartë, të cilat përveç pjesës së pelenës, mund të përdoren edhe në fytyrë, pa shkaktuar skuqje apo irritime.

  • Super të buta
  • 100% natyrale
  • Të testuara dermatologjikisht
  • Të çertifikuara nga Instituti i Astmës dhe alergjisë
  • Të çertifikuara nga laboratori Nordic ecolabel
  • Pa aroma
  • Pa alkool
  • Pa klor
  • Pa ngjyrues
3000 Artikuj

Ndoshta mund të pëlqejë edhe

Add Related products to weekly line up

in the same category

3 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.