• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Formulim ne trajte balsami i cili ne kontakt me ujin shnderrohet ne vaj dhe me pas ne qumesht per te dhene nje pastrim me veprim te dyfishte:

  • siperfaqe - heq make-up dhe pastron lekuren nga ndotesit e jashtem
  • thellesi - largon yndyren ,eleminon qelizat e vdekura

PERMBAN:

  • enzima me veprim eksfoliues 
  • acid hialuronik me veprim hidratues dhe anti-age
  • vaj kamelias me efekt zbutes

PERDORIMI:

Aplikohet ne lekure te thate. Emulsionohet me pak uje ,masazhohet dhe shpelahet me uje te bollshem.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.