• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Cleanance Locion pastrues matifikues për lëkura të yndyrshme

2 300,00 Lekë
2 185,00 LekëRuaj 5%

LOCION PASTRUES MATIFIKUES

Sasia

Përkujdesje bifazike e përbërë nga një fazë transparente, për të pastruar lëkurën dhe nga një fazë me përmbajtje pudre, për të thithur tepricën e sebumit (yndyrës) dhe matifikuar lëkurat e yndyrshme.

Pa paraben. Nuk kërkon shplarje.

Specifike për meshkujt dhe zonën e kurrizit .

100 Artikuj