• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

BAMBO NATURE PELENA 3

1 550,00 Lekë
1 472,50 LekëRuaj 5%

Pelena Bambo Nature

1 (2-4kg), 2 (3-6kg), 3 (5-9kg), 4 (7-18kg), 5 (12-22kg), 6 (16-30kg)

Sasia

Bambo Nature është gjenerata e re e pelenave ekologjike

Të testuara dermatologjikisht dhe të certifikuar nga instituti rigoroz nordik, EcoLabel.
Bambo nature ka një sistem unik përthithës duke e lënë lëkurën e bebit tuaj të thatë gjatë gjithë kohës.
Siguron një përshtatje të përsosur dhe të rehatshme.

  • Super përthithëse
  • Super e hollë
  • Pa skuqje dhe irritime
  • Pa rrjedhje jashtë pelenës
  • Miqësore me lëkurën dhe mjedisin

Bambo Nature kujdeset për fëmijën tuaj!

Made in Denmark

3000 Artikuj

Ndoshta mund të pëlqejë edhe