• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avent – Pompë manuale gjiri

7 020,00 Lekë
6 669,00 LekëRuaj 5%

POMPE MANUALE GJIRI 

Sasia

Pompë manuale gjiri për nënat e reja

  • Kokë e butë që masazhon dhe lejon lehtësisht daljen e qumështit
  • Dizenjo e lehtë, kompakte
  • Përfshin një shishe natyrale 125ml dhe një kokë biberoni
100 Artikuj